Luz Negra

Luz Negra kuulub Exinvall Group koosseisu. Esindused on nii Barcelonas ja Madridis aga ka Pariisis ning me oleme pühendunud uutele ideedele, et disainida ja toota LED profiile ning nende lisasid millega saab lahendada valgustust väga erinevates kohtades aga kasutada paljude siltide ja reklaamidena.

Luz Negra alustas aastal 1987 ja tänaseks on meil olemas 45 kvalifitseeritud meeskonnaliiget, kelle kireks on leida uusi lahendusi, mis isegi ületavad meie klientide ootusi. Pidevalt otisme ka tasakaalu kvaliteedi, funktsionaalsuse ja energiasäästu vahel, mille kõrval ei jää tähelepanuta ka mõistlik hind.

Enam kui 5 000 m² pinda aitab meil tagada usaldusväärse laoseisu ning pakkuda kiiret tarnevõimalust meie klientidele. Aprillis 2017 alustasime Barcelonas oma laboriga ja nüüd saame pakkuda kõrgel tasemel valgusmõõtmisi. Labor lubab klientidele pakkuda kõiki vajalikke andmeid igasuguste projektide jaoks, mida läheb vaja sellistes programmides nagu Dialux, Relux või sarnastele.

"Meliore facere continenter, signum noster est" (on olnud juba aastaid meie kataloogide esilehel).

"Continual improvement is our motto" (Meie moto on pidev uuendamine) ja see ongi täpselt see, mida me oleme viimased 30 aastat teinud ning see tagab ka meie professionaalsuse ning pühendumuse oma klientidele.

Selle tootja tooteid pole.